Yemek Sepeti Nasıl Yorum Yapılır?

Puanlanmamış bir sipariş için “Puan/Yorum(görsel)” görseline tıkladığınızda açılan pencerede siparişinizi 1-10 arası bir skalaya göre hız-servis-lezzet için puanlayabilir ve eğer varsa yorumunuzu yazabilirsiniz.

Yemek Sepeti ne kadar ücret alıyor?

Restoran sahibine sosyal medya hesabı üzerinden yanıt Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, ”Yemeksepeti’nin ortalama komisyonu yüzde 8 civarı. En yüksek komisyon ise yüzde 12. Kurye servisi hizmetini komisyonmuş gibi gösteriyorsunuz. Kendi kuryenizi kullanırsanız böyle bir sorun kalmaz, yüzde 10 komisyon verirsiniz.

Yemeksepeti puanları ne işe yarıyor?

Yemeksepeti, kazandığı puanlar sayesinde muhtar olan kullanıcıya çoğu zaman indirim kuponu gibi çeşitli ayrıcalıklar veriyor. Buradan puanların direkt olarak indirim kuponu gibi ayrıcalıklar sağlamadığını söyleyebiliriz.

Yemek Sepeti gel al nasıl yapılır?

Yemeksepeti, kısıtlamalar çerçevesinde platforma Gel-Al sipariş seçeneğini de ekledi. Gel-Al sipariş seçeneği ile kullanıcılar siparişlerini Yemeksepeti üzerinden oluşturup, yemeklerini restorandan kendilerinin teslim alabilecek. Üstelik yemek sepeti Gel-Al siparişlerde 0 komisyon politikasıyla ilerleyecek.

Yemek Sepeti nasıl yapılır?

Kullanıcı kayıt formu doldurularak veya sosyal medya ağları üyeliği (Facebook, Twitter, Pinterest ve benzerleri) aracılığıyla www.yemeksepeti.com adresinden veya bu adres üzerinden erişilebilen web-sitelerini kapsayan siteler üzerinden Yemeksepeti.com sistemine üye olunabilir.

You might be interested:  Kabak Dolması Yanına Ne Yapılır?

Yemeksepeti parayı ne zaman yatıyor?

Paralar her on beş günde bir kesilen fatura üzerine yatırılıyor. Bu ay bayrama ve 19 Mayıs’a denk gelinmesine rağmen yine beş iş günü içinde yatırılıyor.

Getir yüzde kaç komisyon alıyor?

GetirYemek olarak restoranlarımıza ve bize en çok değeri katacak şekilde çalışmak için büyük özen gösteriyoruz. Bu kapsamda sizinle olan çalışmamızdaki komisyon oranlarımızı Restoran Getirsin (kendi kuryenizle teslimat) için %10, Getir ® Getirsin (Getir kuryesiyle teslimat) için %33 olarak belirledik.

Yemek sepetinde muhtar olunca ne oluyor?

24 Ağustos 2020 00:00 itibariyle muhtarlık rozeti kazanmış kullanıcılar arasından, muhtarlık kazandığı semt içinde 1000 puan ve üstünde toplayan kullanıcılar Yemeksepeti’nden 50 TL indirim kuponuna hak kazanacaktır.

Yemeksepeti puanı nasıl yükselir?

Paket sipariş sayınız yükseldikçe kazancınız ve geliriniz yükselmiş olur. Fakat çok sipariş almak her zaman yüksek puanlı olacağınız anlamına gelmez. Uzun vadede aldığınız yorumlar olumsuz ve düşük puanlı olursa yine puanlarınız. düşer. Bu durumda her zaman yüksek puanlı kalmaya odaklanmanız gereklidir.

Yemeksepeti muhtarlık ne işe yarar?

Her semtte hafta boyunca en çok puanı toplayan kullanıcı “muhtar” rozetini kazanıyor ve bu profiline yansıyor. Bu şekilde, kullanıcılar yeni bir semtten sipariş vermek istedikleri zaman, oranın muhtarının seçimlerine bakarak, en iyi ve lezzetli tercihi bu doğrultuda yapabiliyor.

Gel al nasıl yapılır?

Yemeksepeti, kısıtlamalar çerçevesinde platforma Gel-Al sipariş seçeneğini projeleri arasına ekledi. Gel-Al sipariş seçeneği ile kullanıcılar siparişlerini Yemeksepeti üzerinden oluşturup, yemeklerini restorandan kendileri teslim alabilecek. Üstelik yemek sepeti Gel-Al siparişlerde 0 komisyon politikasıyla ilerleyecek.

Restoranlarda gel al ne demek?

Restoran, lokanta veya online yemek sipariş firmaları, saat 20.00’den sonra ‘gel-al’ şeklindeki hizmetini de sonlandıracak ve sadece telefonla ya da online sipariş üzerine paket servis hizmeti verilebilecek.

You might be interested:  5 Kilo Sucuk Içine Ne Kadar Sarımsak Konur?

Gel al ne demek?

gelal ile kullanıcılar kurye, kargo ve nakliye hizmetleri için anında fiyat görebilir, taşıma talebi oluşturabilir ve gelal’ın geniş tedarikçi ağından hizmet alabilirler. Profesyonel, güvenli, verimli ve uygun fiyatlar ile hizmet almalarını sağlar.

Yemek sepetine üye olmak için ne gerekiyor?

Üye olmak için neler isteniyor? Tabela görseli, broşür (fiyat listesi), ticari ünvana ait iban numarası ve aktif bir e-mail adresi yeterlidir.

Trendyol yemek kapıda ödeme var mı?

En büyük müşteri ağına sahip alışveriş sitesi olan Trendyol kapıda ödeme yok. Trendyol’da alışveriş sadece kredi kartı ya da banka kartları ile yapılabiliyor. Türkiye’nin en büyük E-Ticaret sitelerinden birisi olan ve son zamanlarda oldukça büyüyen Trendyol’da maalesef kapıda ödeme seçeneği yer almıyor.

Yemek Sepeti bayilik veriyor mu?

Türkiye’de 37 ilde ve 141 ilçede, 4 binden fazla ürünü dakikalar içinde milyonlarca kullanıcısına ulaştıran Yemeksepeti Banabi, franchising sistemi/bayilik modeli ile 100-250 metrekare büyüklüğünde depolar açarak girişimcileri Yemeksepeti ailesine katılmaya davet ediyor.