Araba Yorumları

2016 Mazda araba fiyatları

2016 Mazda araba fiyatları nda 400 tl kampanya haberleri

27 Kasım 2015 19:13
-A

+A

2016 MAZDA FYATLARI

Yeni Mazda 3 modelinde şimdi 4000 TL takas indirim kampanyası başladı. Mazda bayilerinde aracınızın takası sonucunda anahtar fiyat üzerinden indirim yapılacaktır.

Yeni Mazda 3 dış ve iç tasarımı ile herkesi heyecanlandıran, sokakta gördüğümüzde dönüp tekrar baktığımız bir araç. Bu aracı almalıyım diyen biri araştırma yapıp test sürüşü yaptığında hayal kırıklığı ile karşılaşıyor. Mazda 3 eski nesil atmosferik bir motora sahip. Bu motor aynı fiyat seviyesindeki rakiplerinin turbo benzinli ve dizel motorlu modelleri yanında çok sönük kalıyor. Bu motora rağmen Mazda 3’ün fiyatı 65.000 TL’den başlıyor, otomatik versiyonu 75.000 TL ve en dolu donanımı 85.000 TL fiyata sahip. İşte bu noktada aracın hiçbir albenisi kalmıyor. Bu yorumun en büyük destekçisi ise satış rakamları. C sınıfında mazda 3 satışları rakiplerinin yanında sıfıra yakın. Yeni  Astra K, focus 3 gibi araçlar düşünüldüğünde mazda 3’ün 10.000 TL fiyat indirimine gitmesi lazım. Yapılan 4000 TL takas indirimi bir nebze fiyatı düşürse de liste fiyatından ciddi indirimler yapılmalı. 

SKYACTIV Teknolojileri ile donatılmış Mazda3, ultra-verimli sıkıştırma sunan 1.5 litrelik benzinli SKYACTIV-G 120 BG motor ile sunuluyor. Mazda3’ün manuel şanzımana sahip versiyonu 100km’de 5.0 litre, otomatik şanzımana sahip versiyonu ise 100km’de 5.5 litrelik yakıt sarfiyatı ile dikkat çekiyor.

Takas indirim fırsatı sunulan Mazda3 modellerinin tüm teknolojik özelliklerinin yanı sıra Mazda’nın i-ACTIVSENSE adını verdiği zengin bir güvenlik donanımı da sunuluyor. i-ACTIVESENSE güvenlik sistemi yaklaşan tehlikeler hakkında sürücüyü uyararak güvenle yol alınmasını sağlıyor. i-ACTIVSENSE ile sunulan sensör bazlı ve radar destekli güvenlik teknolojileri arasında SCBS akıllı şehir içi fren desteği, RVM arka araç izleme sistemi, LDW şerit değiştirme uyarı sistemi ve HBC uzun far kontrol sistemi gibi sensör bazlı ve radar destekli güvenlik teknolojileri bulunuyor. Ayrıca “MRCC + SBS” Mazda radar hız kontrol ve akıllı fren sistemi sayesinde uzun yolculuklar daha konforlu hale geliyor.

http://kampanyabul.org

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR
LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku